Nowość - katalogi i wyszukiwarki rosyjskie oraz ukraińskie.
Czytaj więcej...

WebMonitoring pozycji strony
internetowej w 12 wyszukiwarkach i katalogach.
Czytaj więcej...
 
ramka
Sprawdź pozycję swojej strony w 11 największych wyszukiwarkach i katalogach najczęściej odwiedzanych przez polskich internautów. Dowiedz się czy Twoja strona jest dobrze
     wypozycjonowana.

     Możesz bezpłatnie sprawdzić naszą usługę.
Zamów
 
Sprawdz
 
MediaSoft otrzymała
podziękowania za wspieranie
Fundacji Dzieciom
"Zdążyć z Pomocą"
,
której przewodniczącą
jest Pani Beata Tyszkiewicz.
 

Co to jest PageRank?

PageRank (PR) jest to metoda nadawania stronom internetowym określonej wartości liczbowej, oznaczającej jej jakość od 0 do 10 i jest rozwinięciem heurystyki, wedle której jakość tekstu (strony WWW) jest proporcjonalna do liczby tekstów (stron WWW) na niego się powołujących. Innymi słowy: jeśli na stronę WWW powołują się inne strony WWW (np. 100 KATALOGÓW I WYSZUKIWAREK), które same mają wysoką ocenę PR, to strona na którą powołują się one również otrzyma wyższy współczynnik PR.

Algorytm PageRank jest wykorzystywany przez największą popularną wyszukiwarkę internetową Google. Został on opracowany przez założycieli firmy Google Larry'ego Page'a i Sergeya Brina podczas ich studiów na Uniwersytecie Stanforda w 1998 roku. Nazwa algorytmu pochodzi nie od angielskiego wyrazu określającego stronę (ang. page), lecz od nazwiska twórcy, czyli Larry'ego Page'a. Wynik PageRank swojej strony możesz sprawdzić tutaj.

Dlaczego PageRank jest taki ważny?

Metody zbliżone do algorytmu PageRank są obecnie coraz śmielej wprowadzane do mechanizmów innych wyszukiwarek internetowych. Szczegóły właściwego algorytmu nigdy nie zostały upublicznione i są jednymi ze ściśle strzeżonych tajemnic Google. Do tego są najprawdopodobniej sukcesywnie poprawiane, aby zwiększać efektywność mechanizmu. Strony z wyższym PR są lepiej pozycjonowane.

Zwiększanie PageRanku

Oferujemy podniesienie PageRanku strony jeżeli strona ma ocenę 0 - 3 PR do maksymalnego poziomu PR6 w ciągu 6 miesięcy. Przed rozpoczęciem przez nas prac mogą Państwo sprawdzić obecną wartość PageRanku swojej strony tutaj i następnie po zakończeniu przez nas prac. Różnica w wyniku pokaże efekt naszych prac.

Jeśli jesteś zainteresowany usługą to napisz do nas pokaż adres e-mail lub zadzwoń 0501 442 493.