Nowość - katalogi i wyszukiwarki rosyjskie oraz ukraińskie.
Czytaj więcej...

WebMonitoring pozycji strony
internetowej w 12 wyszukiwarkach i katalogach.
Czytaj więcej...
 
ramka
Sprawdź pozycję swojej strony w 11 największych wyszukiwarkach i katalogach najczęściej odwiedzanych przez polskich internautów. Dowiedz się czy Twoja strona jest dobrze
     wypozycjonowana.

     Możesz bezpłatnie sprawdzić naszą usługę.
Zamów
 
Sprawdz
 
MediaSoft otrzymała
podziękowania za wspieranie
Fundacji Dzieciom
"Zdążyć z Pomocą"
,
której przewodniczącą
jest Pani Beata Tyszkiewicz.
 

Specyfikacja serwerów Basic 1GB, Advanced 3GB, Advanced+ 5GB

Powierzchnia dyskowa
Serwery posiadają powierzchnię 1GB, 3GB i 5GB, którą można samodzielnie zarządzać po przez panel Net.admin.

Transfer serwera
Jest to całkowitą ilość danych jaka można przesłana od użytkowników do serwera i z serwera do użytkowników. W ramach serwerów oferowany jest limit 2000 GB danych w czasie trwania okresu abonamentowego.

Dowolny podział powierzchni serwerów
Powierzchnię dyskową można dowolnie dzielić między stronę WWW, konta e-mail i bazy danych za pomocą panelu do zarządzania serwerem Net.admin.

Nielimitowana liczba domen wskazujących na katalogi
Na serwerach można utrzymywać nielimitowaną liczbę domen wskazujących na katalogi zamieszczone na tym serwerze. Każdą z domen można przekierować na wybrany katalog, w którym będzie znajdować się osobna strona WWW. Natomiast konta poczty e-mail założone na serwerze będą funkcjonować dla głównej domeny serwera.

Nielimitowana liczba kont e-mail
Na serwerach można założyć nielimitowaną liczbę niezależnych kont e-mail. Dostęp do każdego konta odbywa się po przez przeglądarkę internetową za pomocą programu do obsługi poczty Active.mail. Program ten umożliwia użytkownikowi na samodzielne zarządzanie swoim kontem pocztowym.

Nielimitowana liczba aliasów pocztowych
Alias pocztowy jest to alternatywny adres konta e-mail. Ilość aliasów, które można utworzyć na serwerach jest nieograniczona. Za pomocą aliasu pocztowego można posiadać kilka adresów kont e-mail wskazujących fizycznie na jedno konto e-mail. Np. stworzenie aliasu biuro@twojadomena.pl wskazującego na konto kontakt@twojadomena.pl spowoduje, że każdy e-mail wysłany na adres biuro@twojadomena.pl będzie docierał na konto kontakt@twojadomena.pl.

Nielimitowana liczba baz danych
Serwery pozwalają na założenie nielimitowanej liczby baz danych MySQL i PostgreSQL w ramach samodzielnie przydzielonej przez użytkownika powierzchni w panelu do zarządzania serwerem Net.admin. Minimalna wielkość pojedynczej bazy danych wynosi 10MB, maksymalna wielkość wynosi 500MB.

Oprogramowanie antywirusowe
Oprogramowanie antywirusowe stosowane na serwerach pozwala chronić skrzynki pocztowych przed wirusami mogącymi znajdować się w otrzymywanych wiadomościach e-mail.

Zabezpieczenie antyspamowe
Filtr antyspamowy umożliwia zapobieganie otrzymywaniu niechcianych wiadomości e-mail tzw. spamów. Filtr ten zapobiega dostarczaniu poczty z adresów i serwerów pocztowych, które figurują na globalnej liście adresów rozpoznanych jak wysyłające spamy. Lista adresów jest aktualizowana 24h/7 dni w tygodniu. Każdy użytkownik ma również możliwość w panelu do zarządzania serwera Net.admin samodzielnego definiowania poziomów, dla których wiadomości będą rozpoznawane jako spam.

Panel Net.admin
Panel do obsługi serwera Net.admin pozwala na w pełni samodzielną administrację serwerem. Został on zaprojektowany specjalnie z myślą o indywidualnych użytkownikach korzystających hostingu, którzy chcieliby samodzielnie zarządzać swoim serwerem. Za jego pomocą można samodzielnie zarządzać powierzchnią serwera, kontami e-mail, aliasami pocztowymi, filtrem antyspamowym, bazami danych, domenami, przeglądać statystyki transferu danych i odwiedzin strony. Dzięki temu nie ma potrzeby np. do korzystania ze statystyk odwiedzin oferowanych w innych firmach. Panele Net.admin zapewniają  obsługę w 3 wersjach językowych PL, EN, DE.

Monitor zajętości
Monitor zajętości w panelu Net.admin do zarządzania serwerem umożliwia automatyczne sprawdzanie poziomu wykorzystania powierzchni dyskowej serwera, przydzielonej na stronę WWW, pocztę oraz bazy danych.

Harmonogram zadań
Harmonogram zadań obsługiwany przez panel do zarządzania serwerem Net.admin to usługa pozwalająca na uruchamianie w określonych stałych odstępach czasu krótkich skryptów wykonujących zaprogramowane czynności na serwerze.

Bezpieczne SFTP
Serwery posiadają wbudowany protokół transmisji plików SFTP (SSH File Transfer Protocol), który pozwala dużo bardziej bezpiecznie przesyłać dane do serwera i z serwera niż w przypadku zwykłego FTP.

Bezpieczne SSL na pocztę i WWW
SSL (Secure Socket Layer) to bezpieczna transmisja zaszyfrowanego strumienia danych, która umożliwia bezpiecznie wysyłać i odbierać pocztę e-mail oraz bezpiecznie komunikować się za pomocą przeglądarki internetowej ze stroną WWW.

Autoryzacja SMTP
Jest to autoryzacja użytkownika przez serwer poczty wychodzącej SMTP (Simple Mail Transfer Protocol) i polega na weryfikacji przez serwer loginu i hasła użytkownika w czasie próby wysłania wiadomości. Zabezpieczenie to uniemożliwia wysłanie wiadomości z konta e-mail przez nieuprawnioną do tego osobę podającą Twój adres e-mail jako zwrotny.
Przeciwdziała to wykorzystaniu Twojego adresu konta e-mail np. do wysyłania spamów.

Statystyki WWW i FTP
Serwery posiadajš wbudowane statystyki WWW, prezentujące szczegółowo informacje o odwiedzalności strony WWW i serwera FTP.

Statystyki kont e-mail
Na serwerach wbudowane są statystyki serwera pocztowego SMTP i POP3.

Catch-all dla poczty
Funkcja serwera catch-all pozwala dostarczyć wiadomość wysłaną na dowolny adres e-mail w domenie serwera (nawet na nie istniejący adres) na wskazany adres e-mail.

Autoresponder
Jest to automatyczna wiadomość zwrotna, która wysyła się w odpowiedzi na każdą wiadomość e-mail przychodzącą na konto.

Powiadamianie SMS
Umożliwia otrzymywanie na telefon komórkowy informacji tekstowej SMS o otrzymaniu na konto e-mail nowej wiadomości. SMS jest dostarczany za pośrednictwem usługi wybranego operatora telefonii komórkowej (bramki operatora).

Konto FTP
Dostęp do plików zamieszczonych na serwerze odbywa się za pomocą klienta FTP (File Transfer Protocol - programu do przesyłania plików na serwer). Umożliwia to między innymi wgranie strony WWW na serwer lub zamieszczenie na serwerze wielu stron WWW w odrębnych katalogach.

Dostęp przez FTP
Po przez dostęp 24h/dobę do konta FTP (File Transfer Protocol) można samodzielnie w stosownym dla siebie czasie zamieścić na serwerze strony WWW, dokonywać ich aktualizacji oraz zarządzać znajdującymi się tam plikami.

Dostęp do PHP
Na serwerach uruchomiony jest interpreter języka PHP 5, który jest aktualizowany wkrótce po pojawieniu się nowej wersji interpretera.

Mechanizm skryptowy SSI
SSI (Server Side Includes) jest to mechanizm skryptowy służący do generowania stron WWW w sposób dynamiczny. Przede wszystkim używany jest do dołączania zdefiniowanych plików do dokumentu wynikowego. Domyślnie pliki generowane przez SSI posiadają rozszerzenie .shtml.

Primary i secondary DNS
Dzięki serwerom DNS (Domain Name System, system nazw domenowych) każda strona WWW zamieszczona na serwerach MediaSoft jest widoczna na całym świecie. W celu zapewnienia bezawaryjnego działania, udostępnione są dwa niezależne serwery DNS.

Kopia bezpieczeństwa danych
Dane zamieszczone na serwerach MediaSoft posiadają zabezpieczenie na wypadek utraty ich w postaci dodatkowych kopii. Aktualizacja kopii danych (backup) odbywa się 1 raz na 24 godziny (przeważnie w nocy). Dlatego zawsze dostępna jest kopia danych z ostatnich 24h.

Zobacz szczegółową specyfikację


PROMOCJA - Wszystkie serwery za 0 zł / 6 miesięcy!


Jak zamówić serwer?
Zadzwoń 501 442 493 / (77) 448 38 81 lub napisz pokaż adres e-mail
Wybierzemy najlepszy serwer dla Twojego e-biznesu.